*
خانه | درباره ما

درباره ما

گیل اس ام اس، پرتالی برای ارائه خدمات پیام کوتاه (پیامک) به اشخاص حقیقی، سازمان ها، شرکت ها، هیات های مذهبی، ارگانهای دولتی و خصوصی، سازمان های انتفاعی و غیر انتفاعی و… است. سامانه گیل اس ام اس امکاناتی فراهم می کند که سازمان ها و شرکت ها بتوانند به صورت دائمی، استاندارد و حرفه ای با مخاطبین شان در ارتباط باشند، اقدام به ارسال پیامک های معمولی، هدفمند، سفارشی و انبوه کرده و پیامک های ارسالی مخاطبین را پردازش کنند.

 

اهداف و خط مشی گیل اس ام اس استوار بر اصول زیر است

۱- ارائه خدمات پایدار: ارائه خدمات پایدار پیام کوتاه برای ما از ارائه خدمات متنوع پیام کوتاه مهم تر است. اگرچه همواره تنوع خدمات پیام کوتاه در گیل اس ام اس وجود داشته است، اما پایداری سرویس های پیام کوتاه مهمتر بوده اند، در زمان افزودن سرویس جدید همواره ابتدا از پایداری سرویس های قبلی اطمینان حاصل شده است و سپس سرویس های پیام کوتاه جدید ارائه شده اند.

۲- ارائه خدمات متنوع: گیل اس ام اس مفتخر است که خدمات متنوع پیام کوتاه را ارائه نماید. این خدمات به سازمانها روش های نوین ارتباط با مخاطبین را می دهد که باعث افزایش رضایت مخاطبین و افزایش کارآیی سازمانها خواهد شد.

۳- دسترسی: سرویس های گیل اس ام اس به گونه ای طراحی می شوند که به راحتی مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید از هر نقطه جهان پیام کوتاه بفرستید و پیام کوتاه دریافت کنید.

۴- کاربرد پذیری: برای ما یک ضرورت است که سرویس های پیام کوتاه ارائه شده به آسانی مورد استفاده قرار گیرند، نیاز به راهنما نداشته باشند و فقط با چند کلیک بتوان از آن استفاده کرد.

 

مدیریت سامانه پیام کوتاه گیل اس ام اس
محمود داداشی نیاکی

 

risus. nec commodo risus venenatis, vulputate, vel,