*
خانه | راهکارهای استفاده از پیام کوتاه | اساتید و مشاوران آموزشی
اساتید و مشاوران آموزشی

اساتید و مشاوران آموزشی

برای دانش‌آموزانی که به تازگی از فضای مدرسه‌ای دبیرستان جدا شده و به جمع دانشجویان و دانشگاهیان پیوسته‌اند، شاید تصور چگونگی برقراری ارتباط با استاد سخت و نامفهوم باشد، اما به هر حال دانش‌آموز دیروز باید بداند که یک استاد برخلاف معلم مدرسه شاید سه، چهار و یا پنج سال با دانشجویان سر و کار خواهد داشت. از سوی دیگر استادان و مسئولان دانشگا‌ه‌ها نیز باید زمینه‌ای را فراهم کنند که دانشجویان ورودی جدید به مرور ارتباط خود را با استادان دانشگاه در چارچوب ادب و حرمت به استاد حفظ کرده و حتی گسترش دهند.

با همین هدف برای هر چه بهتر شدن روابط استاد و دانشجو راهکار پیامکی را به میان آورده ایم و تصمیم داریم تعامل اساتید و دانشجویان و تعامل خانواده دانشجویان و دانشگاه‌ها را هر چه قوی‌تر کنیم. ما می‌خواهیم در این زمینه به گونه‌ای عمل کنیم تا استادان از قالب فضای علمی دانشگاهی بیرون آیند و در حقیقت علاوه بر فعالیت علمی روابط دوستانه را در این بین بیشتر نمایند.

تکنیک های پیامکی برای بهبود روابط استاد و دانشجو:

۱- در آغاز ترم جدید شماره پیامک خود را در اختیار دانشجو قرار دهید تا در صورتی که دانشجو سوالی دارد سر در گم نشود و هم مزاحم اوقات استاد نشود و با شماره شخصی استاد تماس برقرار نکند.

با سلام خدمت استاد اسماعیلی، از چه منبعی می توانم در رابطه با اقتصاد کلان تحقیق انجام دهم؟

۲- شماره دانشجویان خود را دریافت نمایید تا بتوانید دانشجویان را از تصمیمات خود آگاه سازید و یا به دانشجو یاد آوری نمایید.

قابل توجه دانشجوی گرامی، امتحان این ماه ریاضی مهندسی دوشنبه هفته آینده تا آخر فصل ۶

۳- پشتیبانی قوی تر و بهتر کنکوری ها توسط اساتید کنکوری.

دانش آموز عزیز، لطفا تا فردا مبحث مثلثات را به اتمام برسانید. روز پنج شنبه از این فصل تست گرفته خواهد شد.

۴- می توانید با قرار دادن شماره دانشجویی دانشجویان در سیستم خود نمرات کلاسی را به دانشجویان به طور شخصی و خودکار اعلام کنید.

نمره ارزشیابی این ماه شما ۱۸٫۵ می باشد. با آرزوی موفقیت برای شما.

venenatis sit commodo id, elit. justo massa